ShowBiz

Djali i Blerta Deliut feston semimaturën, ja si u duk sot

Djali i deputetes së PDK-së, Blerta Deliut, dje festoi semimaturën.

Djali i saj Joni u shfaq i veshur me kostum të zi, derisa shihet se është përcjell nga dy prindërit.

Deputetja Deliu, ishte ajo që publikoi fotografi në llogarinë e saj në Facebook, ndërsa i shkroi edhe disa fjalë për të.

“Bashkë me Sabitin, e përcollëm Jonin në takimin e semimaturës… Sa shpejt jemi bo shokë, ne të tre”, ka shkruar Deliu – Kodra në Facebook.

Ndryshe, Blerta dhe bashkëshorti i saj, Sabiti ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë dy fëmijë, djalë dhe vajzë.