ShowBiz

Dikur çift: Ledri dhe Dafina sjellin këngë bashkë, shihni ç’bën Sara Hoxha

Dafina Zeqiri do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B, siç raportoi Gazeta Blic.

Kujtojmë se Ledri dhe Dafina kanë qenë dikur të dashur, prandaj lind pyetja: Po Sara si e ka pritur këtë bashkëpunim?

Partnerja bukuroshe e Ledrit nuk e ka aspak problem bashkëpunimin e tyre, pasi dyshja e kanë lënë pas të shkuarën. Për më tepër Sara i ka shoqëruar gjatë prapaskenave të xhirimeve.

Dafina ka publikuar në Instastory një foto ku shihet krah Sarës dhe një vajze tjetër. Mesa duket dyshja janë bërë dhe shoqe.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje