ShowBiz

Derisa deputetja po e shijon lidhjen me afrikanin, ish-burri publikon fotografi krahas gruas së tij

Adriana Matoshi dhe Alber Sylejmani ishin të martuar për një kohë të gjatë.

Nga dashuria e tyre ata sollën në jetë katër fëmijë, shkruan InfoKosova.

Çifti i njohur i dha fund martesës së tyre, për tu lidhur më persona të tjer.

Teksa ‘Sasa’ e bëri publike lidhjen me afrikanin Keithin, në anën tjetër ish bashkëshorti i saj Alberti u bë babë për të pestën herë me bashkëshorten e tij të re Liridonen.

Alberti dhe Liridona kanë publikuar një fotografi krahas njëri-tjetrit dhe po dukën për mrekulli.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?