ShowBiz

Deputetja Adriana Matoshi dhe Keith një çift që nuk ndalen duke shprehur dashurinë

Adriana dhe Keith janë një ndër çiftet që kanë ahumë diferenc në moshë.

Duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit, ata shprehin dashurinë e madhe që kanë për njëri tjetrin.

Edhe pse komentohen shumë për diferencën që kanë, siç duket për ta nuk ka fare problem pasi që dashuria po ju ec në formën më të mirë.

Në këtë fotografi, me një përkujdesje të madhe tek vetja dyshja duken si çift perfekt.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?