ShowBiz

Demi Rose nuk duron më: Pozon gjysmë e zhveshur

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat të shpeshta janë rastet kur provokon me ekspozim të formave trupore.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe nuk lë vend për imagjinatën.

Ajo pozoi me pamje nga deti, duke mbajtur vetëm një shami në trup, për t’ia mbuluar pjesët intime, ndërsa gjoksin e fshehu me duar.

Komentet për Demin ishin të shumta, ndërsa kjo paraqitje e tillë e modeles nuk ishte aspak befasi për fansat.

View this post on Instagram

Channelling my inner Demi-Goddess 🧡

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Bukuroshja së fundi ka udhëtuar për në Ibiza, ndërsa nuk kanë munguar fotosesionet me imazhe joshëse nga atje.