ShowBiz

Demi Rose komplet e zhveshur: Lutuni për mua

Demi Rose po bën të pamundurën të merr vëmendjen e mediave.

Demi Rose ka bërë një nga ato postimet e shpeshta, bukuroshja ka bërë postimin e radhës në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja kësaj radhe nuk ka hezituar fare dhe ka publikuar një foto komplet të zhveshur, duke mbuluar gjinjtë me duar ajo la një shkrim ku thotë ‘Lutuni për mua’.

View this post on Instagram

It was just a mirage… @dannydesantos

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on