ShowBiz

Del videoja e Dafinës ku inçizohet duke bërë lëvizje erotike

Një video e Dafina Zeqirit ka dalë në rrjet, ku këngëtarja shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese.

Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja tejet provokuese, e këtë e dëshmon edhe një video që është bërë nga videoklipi i këngës “La Reina”, shkruan Magazina.al

Këngëtarja në këtë skenë shihet duke bërë lëvizje tejet provokuese të cilat nuk kanë dal në videoklipin e këngës, e cila u publikua para disa muajsh.