ShowBiz

Dëgjoni anën e historisë së Beatrix përmes këngës së saj të re

Që pas daljes nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj u zhduk nga vëmendja e publikut.

Por ajo u rikthye të rrëfejë anën e saj të historisë përmes asaj që ajo di të bëjë më së miri – muzikës!

Artistja publikoi këngën e saj të re që rrëfen të gjitha emocionet dhe ndjenjat e saj.

Kënga e re titullohet “Faj” dhe ju mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme

Dëgjoje këngën KËTU

LEXO EDHE:  Nuk mund t’ju besoni syve, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu