ShowBiz

“Citi i Tophanes” largohet nga seriali “O sa mirë”, kjo është arsyeja

Aktori Edon Bërveniku, gjatë sezonit të tretë u bë pjesë e serialit “O sa mirë”, ku luajti rolin e Citit.Si personazh, Citi paraqiste një djalë problematic nga Prishtina, personazh ky që ishte mirëpritur nga publiku, shkruan Ballkani.info.

Por, tashmë janë bërë dy muaj që Edoni nuk është më pjesë e serialit, gjë që ka ngjallur edhe reagime të shumta tek publiku.

Pas kërkesave të shumta, aktori është ftuar në emisionin ‘Te Shoqja’, ku ka folur për arsyen e largimit dhe gjithashtu për paraqitjeet e tij në filma dhe teatër.

Edoni, i njohur si Citi ka komentuar edhe personazhe të njohura si Halil Kastrati, reperin Unikkatil, Nita Latifin, Dafina Zeqirin, Art Lokaj dhe Adriana Matoshin.


Në fund, aktori tregon edhe për projektet e radhës në të cilat do të jetë i angazhuar. /Ballkani.info

Për më shumë, ndiqeni emisionin ‘Te Shoqja’, prodhim i Ballkani.info:

https://youtu.be/we0SzsbDHR8