ShowBiz

“Çfarë femre je?”, Alesia Bami “çmend” rrjetin me pozat e fundit

Moderatorja e njohur, Alesia Bami, di gjithmonë se si të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja.

Mjafton një postim në profilet e saj në rrjetet sociale dhe të gjithë sytë janë tek ajo.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa poza me rroba banje nga plazhi. Bukuroshja shfaqet mjaft në formë dhe super seksi teksa del nga deti.

Madje edhe fansat i kanë pëlqyer shumë pozat e saj dhe nuk kanë ngurruar që ta komplimentojnë për format trupore që ka.

“Super mrekulli je. Më zbukurove ditën. Çfarë femre je. Seksi. Ty dhe me thes me të vesh t’i bësh reklamë, prapë do ketë kërkesa për shitje”, janë disa komentet më pikante në fotot e Alesia Bamit.


SHIKO VIDEON