ShowBiz

Çfarë bëri Milaim Zeka pasi u prish fejesa pesë vjeçare e vajzës së tij me Seldin?

Fejesa 5-vjeçare e këngëtarit Seldi Qalliu me vajzën e gazetarit Milaim Zeka, Dafinën, ka qenë ndër më të komentuarat dhe të përfolurat disa vite më parë, sidomos për mënyrën se si mori fund.

Milaim Zekës nuk i ikën inati me ish-dhëndrin, Seldi Qalliun: I organizova festë vajzës pas ndarjes nga ai idioti!

Thuhej se historia e dashurisë mes tyre ishte mbyllur me konsensus nga të dyja palët, por arsyet e kësaj ndarjeje nuk ishin të qarta. Miliam Zeka nuk e ka harruar ende këtë ngjarje dhe pse ka ndodhur në vitin 2016.

I ftuar në emisionin televiziv “Bardhezi”, Milaimi ka thënë se është baba mendjehapur dhe se me vajzat e tij ka festuar kur janë ndarë.

Ai theksoi se vetëm mund të festonte me vajzën pas ndarjes nga ish-i që ai tha se jo vetëm që s’duhej të mërzitej, por vetëm ta festonte ndarjen nga Seldi, që e etiketoi “ai idioti”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?