ShowBiz

Bukuroshja Adrola Dushi më “provokuese se kurrë”

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar por jo vetëm.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në një fotosesion që ka realizuar Adrola.

Ajo duket tejet bukur, duke vënë kështu në pah bukurine që ka.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?