ShowBiz

Bora Zemani këtë e bëri për inat të të gjithëve

Bora Zemani sërish është vënë në qendër të vëmendjes, e këtë radhë për prezantimin e “Dancing With The Stars Albania”.

Mbrëmjen e 8 tetorit, në ekranin e Top Channel ka nisur “Dancing With the Stars” me moderatore Bora Zemanin. Spektakli është hapur me një kërcim nga Bora Zemani dhe trupa e baletit, e përberë nga konkurrentët. Moderatorja ka shkëlqyer duke kërcyer nën ritmin e këngës “Alien Superstar” nga Beyonce.

Shiko videon:

Ylli i ekrani, po shkëlqen në të gjitha paraqitjet dhe edhe një herë i ka lënë në hije prezantueset e tjera. Pasi së fundi është folur shumë në media online për pamjen e jashtme të Bores, ajo ka vendosur të shfaqet pa grim, ashtu siç është në të vërtet. Edhe pa grim e pa filtër, Bora po duket mahnitëse.E bukur si bora e janarit!