ShowBiz

Blerona merr vëmendjen e të gjithëve në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e përfolur.

Është paraqitja e saj fizike dhe veshjet plot stil ajo që e dallon nga të tjerat.

Sot, Blerona ka shkuar ta shikojë ndeshjen Feronikeli – Milan, e me këtë pamje duket se e ka marrë vëmendjen e të gjithëve.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?