ShowBiz

Blerina Kllokoqi Rugova tregon se cilat janë artistet me trupin më të mirë për të cilat ka krijuar veshje

Krijimi i familjes është gjëja më e shenjtë e jetës thotë kreatorja Blerina Kllokoqi Rugova në emisionin LIBERO me Resul Sinanin në ATV, tek sa flet për periudhat e ndryshme të jetës së saj., përcjell Korrespodenti.

“Një prej kujtimeve më të mira në jetë që unë e kam dhe që do ta mbaj për tërë jetën është lindja e Arianit dhe Evës’, ka thënë kreatorja Kllokoqi Rugova.

Ndërsa tek rubrika “Pyetjet e Jetës” ajo u përgjigj se cilat janë artistet me trupin më të mirë për të cilat ka krijuar veshje! /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?