ShowBiz

Bleona merr vaksinën anti-covid

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqej me uniformën e një infermiereje tregoi se ka marrë vaksinën anti-covid.

Bleona gjithashtu publikoi edhe fletë-lëshimin e lëshuar pas marrjes së vaksinës, teksa i sugjeroi të gjithë ata që kanë mundësinë ta marrin sa më shpejt atë.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj kujtdo që është në gjendje të marrë vaksinë COVID -19 për t’u marrë parasysh. Është koha për të dalë në krye të virusit dhe për ta mposhtur atë një herë e përgjithmonë. PS: Kjo fotografi është nga filmi që kam xhiruar muajin e kaluar – nuk ka dalë akoma, por desha të tregojë mirënjohjen time për punëtorët e frontit të parë – heronjtë tanë të vërtetë! Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shkruar Bleona në Instagram.

Kujtojmë se, Bleona tash e sa vite jeton në Los Angeles./21Media

SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?