ShowBiz

Bëhet virale videoja kur Dafina i ledhaton të pasmet e Kidës në koncert

Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Luje belin”. Ky ishte bashkëpunimi i tyre i parë, që bëri bashkë dy këngëtaret edhe në koncerte, shkruan lajmi.net.

Së fundmi është bërë virale një video e këngëtareve, ku në përfundim të performancës teksa përqafohen, Dafina i ledhaton të pasmet Kidës.

Kjo situatë u përcoll me të qeshura dhe brohoritje nga fansat. Ndryshe, ky projekt mori edhe shumë kritika.