ShowBiz

Bëhet e gjallë Adea Pula, tregon arsyen e pauzës 15-vjeçare në muzikë

Adea Pula, ishte musafirja e parë e intervistave të “Mirage”, ku ky edicion si risi, sjellë para kamerës edhe producentin, Butrint Pasjaqa. Këngëtarja, për emisionin “Mirage”, shpalosi shumë të reja nga jeta e saj private dhe profesionale, shkruan lajmi.net. Ndër të tjerash, Adea, foli edhe për muzikën dhe arsyen që pauzoi 15 vite.