ShowBiz

Befason, Robert Berisha i kërkon fejesë deputetes së kuvendit të Kosovës

Muzikanti i njohur Robert Berisha, ka kohë që komentohet mjaftë shumë nëpër mediat rozë.

Para disa dite ai publikoj lidhjen më një modele italiane përmes një video duke u puthur në buzë, shkruan infokosova.

Por, sot Roberti ka befasuar fansat.

Në llogarinë e aktores dhe deputetes së ardhshme të Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshit, i la një koment të çuditshëm.

“M’fal a po fejohëm?”, ishte komenti i Robertit.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i një fanses së Adrianës.

“Ka frajer”, ka i ka replikuar Robertit në koment.

Se çfarë qëllimi ka pasur Roberti me këtë koment, mbetet të shihet./infokosova/