ShowBiz

Befason Kida: Nuk kam bërë kurrë seks

Kida është vënë në siklet derisa është pyetur troç për jetën e saj personale.

Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin shumë shpejt.

Këngët i saj janë kthyer në hite menjëherë.

E ftuar pasditen e sotme në ‘Pop Culture’, Kida ka dhënë një intervistë për Kelvi Kadillin, ku ka shokuar të gjithë me ato çfarë ka treguar.

Ajo ka thënë se është e virgjër dhe nuk ka kryer asnjëherë marrëdhënie intime.

Kelvi: “Si ka mundësi që asnjëherë nuk është shkruar diçka për jetën tënde private, si ka mundësi? S’ke pasur asnjëherë të dashur?”

Kida: “Jo nuk kam patur.”

Kelvi: “Po nuk është se je e virgjër?”

Kida: “E di që ju duket interesante, por jo s’kam patur.”

Kelvi: “S’ke pasur asnjëherë diçka intime me dikë?”

Kida: “Jo dhe mos më pyesni më për këtë temë.”