ShowBiz

Artir Gjikokaj sjell këngën e re “Në zemër”

Këngëtari i njohur kosovar, Artir Gjikokaj, ka sjellë projektin e radhës të titulluar “Në zemër”, raporton Korrespodenti.

Tekstin e këngës e ka bërë Egzon Kryeziu, po ashtu edhe muzikën, ndërsa orkestrimi nga Albos Vokali dhe Artir Gjikokaj.

Projekti “Në zemër” është lansuar në youtube me video klip, ku menjëherë pas publikimit, ka filluar të pritet mirë nga fansat. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19