ShowBiz

Arta Nitaj uron besimtarët myslimanë për fillimin e muajit të Ramazanit

Nesër me 23 mars fillon muaji i shenjtë i Ramazanit.

Tashmë kanë nisur urimet nga figurat publike dhe të famshëm të tjerë përfshirë modelen, Arta Nitaj.

Bukuroshja nga Peja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë.

“Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve të cilët nga nesër hyjnë në muajin e Ramazanit”, ka shkruar Nitaj.

LEXO EDHE:  Noizy i gatshëm për ta mbrojtur Kosovën, ja çfarë deklaron