ShowBiz

Arta Nitaj e ‘djeg’ rrjetin me postimet e fundit

Arta Nitaj ka publikuar tjera fotografi nga pushimet në Dubai.

Arta Nitaj tashë e një kohë të gjatë është duke e frekuentuar tej mase qytetin e Dubait prej nga po sjell edhe imazhe të shumta, shkruan lajmi.net.Arta e cila famë më të madhe e mori nga roli “Xhesika” në serialin vendor “O sa mirë”, mahnit më format e trupit dhe këmbët seksi, teksa pozoj pran një makine të tipit “Bugatti”.

View this post on Instagram

Bugatti ne shtiklla 🌪

A post shared by Arta Nitaj ارت (@artaanitaj) on

View this post on Instagram

@stinabojku 🕊

A post shared by Arta Nitaj ارت (@artaanitaj) on