ShowBiz

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj kapen në Dubai, ky është personi që po i shoqëron – FOTO

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj po shijojnë qëndrimin në Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht Dubai.

Dy Artat ndodhen atje prej disa ditësh dhe siç duket po kalojnë një kohë të mrekullueshme.

Sonte ato janë kapur derisa kanë darkuar në një restorant, së bashku me një vajzë, e cila me siguri se është mike e tyre.

Kujtojmë se Arta Nitaj festoi edhe ditëlindjen e 25-të në Dubai, meqë disa herë kishte deklaruar se është vendi i saj i preferuar.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?