ShowBiz

Arta joshëse në bikini të bardha, ekspozon linjat e përkryera

Edhe ky sezon veror ka qenë argëtues për vajzat e showbizz-it në vend.

Si shumë emra të tjerë të njohur edhe Arta Elezaj e ka shijuar në maksimum verën e këtij viti ku pjesën më të madhe e kaloj në bregdet, shkruan Indeksonline.

Edhe në rrjetet sociale nuk kanë munguar imazhet e ndryshe provokuese në të cilat shfaq linjat e saj të përkryera.

Njëjtë ka vepruar edhe këtë herë duke sjellur fotografi e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të bardhë.

Arta e cila bëri famë nga seriali “O sa mirë”, dukej joshëse dhe në formë të mirë, ndërsa format e saj u komplimentuan nga fansat dhe miqtë e saj./Indeksonline/