ShowBiz

Arta Elezaj super e ‘nxehtë’ në pozat e fundit nga palestra

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Elezaj, bëhet shumë shpejt pjesë e medieve rozë për shkak të linjave trupore.

Elezaj është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria, shkruan GazetaBlic.Së fundmi, ajo ka sjell disa story në Instagram ku shihet duke ushtruar në palestër dhe ka arritur të jetë në format më të bukura.

Kujtojmë se, Arta Elezaj komentohet shumë për linjat e saj trupore të cilat nuk hezitoj t’i ndaj me ndjekësit./GazetaBlic/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?