ShowBiz

Arta Bajrami thotë se është diva e muzikës shqiptare

Arta Bajrami është njëra ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare.

Së fundmi këngëtarja ka thënë se ajo është diva e muzikës shqiptare, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë ajo tha duke mos hezituar në pyetjen se a ka diva muzika shqipe?

“Vetëm një mbretëreshë është. Arta”, u shpreh ajo në një intervistë të dhënë për Prive.

Arta më tutje tha se shumë këngëtare e kopjojnë duke mos dhënë ndonjë emër specifik.

Ndryshe “S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit muzikor i Artës. Kënga është publikuar në muajin korrik dhe deri më tani arrin mbi 1 milion klikim në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/