ShowBiz

Arditi sjell këngën e tij më të re “Xhane”

Ardit Krasniqi, djali i këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Besim Krasniqi e Kumrie Mustafa, ka sjellë projektin e tij më të ri “Xhane”.

Kënga është punuar me tekst dhe muzikë nga Ghulo, orkestrimi nga Mario Bregu, ndërsa videoklipi është realizuar nga produksioni URBANGRAPHICS.

Arditi kishte një sukses të jashtëzakonshëm edhe me dy këngët “Dale” dhe “Veç na dy”. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?