ShowBiz

Arber Hajdari zbulon se a ishte skenar mes Ilirit e Sarës së Topit për çmimin e Big Brother: Ja kush e meritonte atë!

Opinionisti i Bigr Brother Albania VIP, Arber Hajdari, në emisionin Kojshia Show, ka folur edhe për “prapaskenat” e mundshme të Bigr Brother.

Ai zbuloi se a u fsheh diçka në të vërtetë në mes Sara Hoxhës së Top Channel dhe Ilir Shaqirit për çmimin e madh të Big Brother.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni minutën e 23:10 të emisionit.

LEXO EDHE:  Luiz Ejlli nuk di të ndalet/ Kënga më e re “Përjetësisht” thyen rekorde, pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota