ShowBiz

Arbenita postoi një foto provokuese, por nuk vonon dhe e fshin atë

Arbenita erdhi më ndryshe në paraqitjen e radhës.

Modelja Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e shkëputi nga një fotosesion i saj, shkruan lajmi.net.

Në këtë foto, bukuroshja shfaqet e veshur me pantallona të zi ndërsa në duar kishte vendosur doreza me të cilat po e mbulonte gjoksin.

Pasi nuk mbante as sytjena veshur, Arbenita tentoi që me anë të duarve ta mbulonte gjoksin e saj, por ajo u pendua dhe e fshiu këtë imazh.

Përmes një tjetër postimi, modelja tha se është shumë e lumtur që javën tjetër do t’i kthehet punës pas pandemisë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?