ShowBiz

Arbenita Ismajli publikon tri super foto me fustan të shkurtër

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të bardhë e të hapur, ajo ka shfaqur linjat e trupit të saj- shkruan IndeksOnline.

Padyshim që format e saj janë për çdo lavdatë, sigurisht pas ndërhyrjeve që ajo ka bërë.

Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar së fundi në mediet rozë.

Modelja u bë e njohur për publikun që prej konfirmimit të lidhjes me reperin Fero, ndërsa komentohet shumë edhe për fizikun.

Atë e shohim si imazh i shumë markave dhe pjesë e kampanjave të ndryshme, ndërsa një video së fundi qarkulloi në rrjete sociale dhe duket se është filmuar pikërisht nga prapaskenat e kampanjave.