ShowBiz

Anxhela Peristeri e puth “live” në emision këtë këngëtar! Ja kush është ai

Anxhela Peristerit në emisionin Kojshia Show iu bë një surprizë interesante duke u futur një këngëtar të cilin ajo e njihte shumë mirë.

Ajo nuk hezitoi dhe e puthi atë.!

Shikoni kush është këngtari dhe pse e puthi ajo.


SHIKO VIDEON