ShowBiz

“Ani kishe spo ta rrasi”, ja si e uron Robert Berisha kolegen e tij

Robert Berisha është ndër këngëtaret më të njohur në vend, dhe jeta e tij private vazhdon të komentohet vazhdimisht.

Roberti së fundmi ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, dhe duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ai zgjedhi një fotografi për të uruar kolegen e tij në rastin e ditëlindjës së saj.

“Ani kishe spo ta rrasi, hajde more urime u bofsh 100”, shkruan Roberti.

Urim ky mjaft i veçantë./Insajderi.org