ShowBiz

Ana: Eksitohem nga komentet negative

Ana Lleshi kohëve të fundit i ka hyrë muzikës.

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Ana tashmë i ka hyrë muzikës.

Por, fatkeqësisht kënga debutuese nuk i heci edhe aq mirë, përkundër faktit që mori 1 milionë klikime për pak ditë, shkruan Reporteri.net.

Publiku nuk e pritën fare mirë duke e përqeshur për faktin që nuk ka zë, madje edhe shumë këngëtar të estradës kritikuan faktin që në ditët e sotme secili mund të bëj këngë.

Ana ishte e ftuar tek emisioni i Roza Latit, “Why Not”, ku sqaroi gjithqka rreth këngës.

Ajo, ndër të tjera tha se kompania që kishte marrur përsipër menaxhimin e saj ka bërë një gabim duke publikuar demon e këngës e jo origjinalen.

Për komentet negative që ajo ka marrë, Ana thotë se tashmë është mësuar dhe se eksitohet nga komentet negative.

“Unë eksitohem nga komentet negative, aq shumë marrë sa që më pëlqejnë”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?