ShowBiz

Alvisa zbulon diçka tronditëse për Hysenin

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë dy nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit.

Konkurrentja e Për’puthen u akuzua nga ish i dashuri i saj për tradhëti, pasi pretendonte se ishin rilidhur gjatë programit.

Ai publikoi disa përgjime duke vërtetuar kështu akuzat e Alvisës se ishte përndjekur gjatë tërë kohës.

Në fund të programit Alvisa zbuloi se kishte përjetuar edhe dhunë fizike nga Hyseni dhe kjo deklaratë dhe fotografi u pa vetëm nga Bora.

Ajo ka shokuar sërish këtë të enjte, teksa në një video të publikuar në Instastory është shprehur se Hyseni ka dhunuar jo vetëm atë, por dhe motrën dhe mbesën e tij.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?