ShowBiz

Aktorja e njohur shqiptare shfaqet më provokuese se kurrë në foton e fundit

Arjola Demiri i ka provokuar ndjekësit e saj të shumtë.

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Pozat ku shfaqet atraktive nuk kanë munguar andaj edhe është një numër i madh i njerëzve që e ndjekin.

Arjola me ta së fundmi e ka ndarë një foto ku shfaqet provokuese dhe vëmendjen e mori edhe me atë se çfarë ka shkruar.

“Alo shac a je qu?”, shkruan si me shaka Arjola.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje