ShowBiz

Aksidentohet Fifi, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Fifi është aksidentuar.

Këngëtarja Fifi është aksidentuar dhe këtë e ka bërë të ditur Fjolla Morina, shkruan GazetaBlic.

Morina ka publikuar një fotografi të Fifit ndërsa ka shkruar se është mirë.

Pas kësaj ka shkruar edhe vet Fifi, ndërsa ka treguar se vetëm dëme materiale dhe se gjendja e saj është e mirë.

“Nanusha është e vertete puna e aksidentit…Mos u shqetesoni, kishte thjesht deme materiale”, ka shkruar Fifi. /GazetaBlic


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?