ShowBiz

Afrona provokon, tregon më shumë se që duhet nga pushimet

Çifti i njohur, Blero dhe Afrona aktualisht ndodhen për pushime.

Të dy së bashku duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri-tjetrit, shkruan IndeksOnline.

Megjithatë, është Afrona ajo e cila ka bërë paraqitjen e radhës në bikini duke treguar asetet e saj.

E shfaqur pa grim, Afrona duket si mos më mirë, derisa shkëlqen me bukurinë e saj natyrale.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje