ShowBiz

Adrola Dushi një yll i vërtetë, fotot e fundit të saj janë thjesht WOW

Fotot e fundit të modeles së njohur Adrola Dushi i kanë surpizuar të gjithë ndjekësit të cilët kanë nisur të komentojnë menjëherë.

Dushi është shfaqur mjaft tërheqëse dhe e kuruar deri në detaje me ‘look-un’ e realizuar nga artistja e ‘makeup-it’, Selma.

Miqtë e Adrolës kanë nisur ta komentojnë dhe komplimentojnë pamjen e modeles, duke theksuar se ajo vazhdon të mbetet ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Me siguri ky “look” i Adrola Dushit do ju frymëzojë duke iu dhënë ide se si mund të lyheni ndryshe këtë verë, pa shumë ngjyra dhe të vazhdoni të dukeni natyrale.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?