ShowBiz

Adriana Matoshi e përfundon operimin, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, ditë me parë ka njoftuar se i është rikthyer tumori në tru.

Sot, e njëjta ka thënë se do t’i nënshtrohet operimit në Tiranë.

Familjarë e kolegë të saj kanë konfirmuar se operacioni ka kapërcyer me sukses.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje