ShowBiz

A është kjo balada më e mirë vjeshtore?

Është kënga e saj e parë por kjo nuk do të thotë se ajo të mos jetë kënga më e mirë e saj

Mbresa është emri më i ri i skenës kosovare.

Ajo ka lansuar sot këngën “Jo më” një baladë kjo tepër interesante dhe ndryshe.

Mbresa e interpreton atë në një stil modern të stilit rozë, derisa i këndon dashurisë me një tekst melankolike që përcillet me tinguj të violinës, kitarës dhe pianos.

Kjo është kënga e parë e Mbresës që kështu futet fuqishëm në tregun e muzikës kosovare.

Kënga është punuar nga Gëzim Lazri dhe Fatjon Miftari, tekstin e ka shkruar vetë këngëtarja. /GazetaExpress/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?