ShowBiz

A është ftohur marrëdhënia me Kiarën, tregon vet Luizi

Fituesi i spektaklit “Big Brother Albania Vip”, Luiz Ejlli foli rreth jetës së tij pas daljes nga ky spektakël, përcjell InLajmi.

Luizi foli për jetën e tij profesionale raportin me miqtë e tij dhe Kiarën bashkëshorten e saj.

Këngëtari ndër tjerash tha se nuk i lexon aspak lajmet ku thuhet se marrëdhënia e tij me Kiaren është ftohur.

“Për atë zot se lexoj hic, pram ishim bashkë dhe hera e parë që e hapa Instagram live dhe njerëzit e panë aty”, tha ai.

Më tej ai tha se tani pas daljes nga “BBVA”, ai tha se ka nevojë të rrijë vetëm me Kiarën dhe me njerëzit që ai do.

LEXO EDHE:  Arrestohet një i dyshuar në lidhje me vrasjen e Tupacut