ShowBiz

A do ta besoni: “Enca Haxhia e virgjër dhe ende pa të dashur”!

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar disa fotografi të saj në rrjetet sociale.

Haxhia ka bërë me dije se janë ditët e saj të fundit, si një 24 vjeçare.

Ndërkohë që ka marrë pëlqime e komente të ndryshme si zakonisht, shkruan IndeksOnline.

View this post on Instagram

Vallaj Livin’ My Best Life 😎

A post shared by ENCA (@enca) on

“Dhe ende e virgjër pa te dashur je shembull i rinise”, thotë një koment drejtuar Ences.

Vlen të përmendim faktin se Enca nuk shquhet për ndonjë këngë artistike, thënë shkurt këngët e saj janë shembull jo i mirë për gjeneratat e reja./IndeksOnline/


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje