Shëndeti

Lëng i gjelbër prej vetëm 4 përbërësve që do ta bëjnë lëkurën tuaj të përsosur dhe lukthin e qetë

Lëngu i selerit zë vend midis pijeve tuaja të preferuara dhe arsyeja nuk është aspak e çuditshme, sepse kjo bimë është e mbushur me përbërës të natyrshëm që ndihmojnë në pastrimin e qarkullimit të gjakut, lehtësimin e tretjes dhe heqjen e të gjitha problemeve të lëkurës.Ajo është gjithashtu plot me vitaminë A, e cila ka një efekt pozitiv në flokë, transmeton gazetametro.net.

Përbërësit e nëvojshëm:

230 ml ujë

330 gr selino të copëtuar110 gram ananas të freskët ose të ngrira të copëtuara

5 gram gjethe të freskëta mente

Mënyra e përgatitjes:Vendosini të gjithë përbërësit në një blender, përzieni mirë dhe pastaj pini lëngun freskët./gazetametro.net