Shëndeti

“Gjendja tmerr, e kanë lanë pa bukë…”, rrëfimet e qytetarëve nga QKUK-ja (VIDEO)

Gazeta Insajderi gjatë ditës së sotme ka qëndruar tek Qendra Klinike Universitare e Kosovës për të mësuar më shumë rreth kushteve që ky institucion ofron.

Disa nga qytetarët janë ankuar rreth shërbimeve të stafit dhe gjendjes me medikamentet që po detyrohen t’i blejnë ata.

Në një prononcim, në kushte anonimiteti një qytetar tha se një familjare e tij ka pritur gjatë derisa është realizuar një fotografim.

LEXO EDHE:  Gazetari i njohur kosovar sulmohet nga bandat serbe