Lajme

Zyrtarët policorë gjuhen me armë zjarri

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në fshatin Dobërdol të Podujevës.

Sinjali mëson se shënjestër e gjuajtjeve me armë zjarri kanë qenë zyrtarët policorë.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të konfirmimit zyrtar.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?