Lajme

Zhduket adoleshentja nga kryeqyteti, babai i saj kërkon ndihmë

Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer vajza e tij e mitur J. X., 17 vjeçe, banuese në Tiranë.

Komisariati i Policisë Nr. 4

Më datë 12. 11. 2018, shtetasi G. X. vjeç 50, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer vajza e tij e mitur J. X., vjeçe 17, banuese në Tiranë. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.