Lajme

Zharku i LDK’së: Shuni, bile tash mos folni!

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Lutfi Zharku, ka shkruar një status interesant për situatën politike.

Përmes një shkrimin në Facebook, ai i ka kërkuar dikujt të heshtë e të mos flasë tani, kur gjërat e sotme ua ka thënë shumë vite më parë.

Shkrimi i plotë:

Shuni!

Bile tash mos folni. Ju kam kallxue se çka ka me u be ne 2014 dhe ne 2017, e pak edhe ne 2019. Por jo vetëm qe nuk dojshi me ndegjue por edhe t’qitshi here ne nje tabor e here ne tjetrin.

LEXO EDHE:  I jepet lamtumira e fundit heroit Afrim Bunjaku

E disa behen te ”mençur” dhe ndërrojnë. Por, ne nuk harrojmë.

E kaluara ta percakton te ardhmen!