Lajme

Zeka: A thua cila do ishte përgjigja a Albinit për Astrit Deharin?!

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka thënë se Astrit Dehari, me sakrificën e tij dhe shumë aktivistëve të tjerë të sinqertë, që vërtetë kanë qenë kundër dialogut me Serbinë, që vërtetë kanë qenë kundër marrëveshjeve të mëhershme, “Albin Aga” i shpërbleu duke u ba kryeministër.

“Albini, njeriu që rrejti dha mashtroi më shumë se çdo politikan. A thu çka kanë mu përgjigj përpara Astritit, jo vetëm Albini, po edhe ata që vërtetë besuan sikurse ai?!”, ka shkruar Zeka.

Statusi i tij i plotë:

A thu cila do ishte pergjigja a Albinit per Astrit Deharin?!

Kjo foto eshte e Astritit. Me sakrificen e tije dhe shume aktivisteve te tjere te sinqerte, qe vertete kane qene kunder dialogut me Serbine, qe vertete kane qene kunder marreveshjeve te mehereshme, Albin Aga u ba kryeminister.

LEXO EDHE:  20-vjeçari rrah të dashurën 21-vjeçare me të cilën bashkëjetonte, arsyet janë qesharake

Albini, njeriu qe rrejti dha mashtroi me shume se çdo politikan.

A thu çka kane mu pergjigj perpara Astritit, jo vetem Albini, po edhe ata qe vertete besuan sikurse ai?!

Albini te ndane edhe me prinder, edhe me familjare te rrethit te ngushte. Ne hiptopizim, ua kalon te gjitheve…!!!