Lajme

Zbulohen emrat, ky është çifti shqiptar që u gjetën të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Golem.

Burrë e grua, bashkëjetues ndërruan jetë si pasojë e asfiksimit nga gazi.

Policia njofton se Mihal Jani 60 vjeç nga Golemi dhe Anila Llulla 50 vjeçe nga Tirana janë gjetur pasditen e sotme pa shenja jete dhe dhune në katin e dytë të pallatit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?